WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO ZARZĄDZANIA GABINETEM

Zacznij korzystać za darmo

Salon Kandara

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

DO ZARZĄDZANIA GABINETEM

sales statistics

Versum to prosty w obsłudze i niezwykle przydatny system do zarządzania gabinetem

Versum zbiera w jednym miejscu informacje o zabiegach, pacjentach i finansach. Wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie organizować swoją pracę i zarządzać firmą.

Mając dostęp do Internetu, możesz sięgać do tych informacji w dowolnym miejscu i czasie – będąc poza gabinetem czy nawet na urlopie. Na ich podstawie tworzą się raporty i statystyki, które ułatwią Ci podejmowanie właściwych decyzji.


Z pomocą naszego systemu możesz też kontrolować i rozliczać pracowników, a także decydować, do których informacji mają dostęp.

Terminarz wizyt

Raporty

i statystyki

Proste wydłużanie

i skracanie czasu wizyty

Statystyki sprzedaży

95 000 zł

Utarg styczeń 2017

headscustomers icons

Zadbaj o swoich pacjentów

Z systemem Versum Twój gabinetem osiągnie nowe standardy obsługi.

Korzystaj z przystępnej bazy Twoich pacjentów wraz z indywidualnymi kartami, na których możesz rejestrować postępy leczenia i gromadzić wszystkie ważne informacje (historia wizyt, przebyte choroby, uczulenia, wrażliwe strefy, dokumentacja zdjęciowa itp.).


Historia wizyt

Indywidualne karty pacjentów

postępy leczenia

i wiele więcej…

phonemarketing icons

Przypominaj o wizytach

Z systemem Versum możesz automatycznie wysyłać indywidualne wiadomości przypominające o wizycie oraz życzenia świąteczne i urodzinowe. Bez trudu wyślesz także zbiorcze wiadomości SMS lub email z informacją o promocjach lub nowych usługach.

Informuj o promocjach

Powiadamiaj wybrane grupy klientów

prowadź kampanie promocyjne

przypominaj o wizytach

Przed umówioną wizytą system wysyła do klienta automatyczne przypomnienie SMS lub email. A to skutecznie redukuje ilość zapomnianych wizyt. Przypominanie po prostu się opłaca. Szczególnie, że w żaden sposób nie angażuje pracowników.

Wiadomości mogą być wysyłane do wszystkich klientów salonu lub do wyselekcjonowanej grupy. Dzięki temu samodzielnie przygotujesz skuteczne kampanie promocyjne i szybko zwiększysz ilość klientów w momentach zmniejszonego ruchu.


Centrum FIZJOMED: przypomina o wizycie umówionej na 15.09.2017, na godzinę 18:00. Zapraszamy.

Nowa wiadomość

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań

Versum to pracownik, który jest dostępny 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, wie wszystko o pacjentach i zawsze o wszystkim pamięta.

solutions iconsrobotic hand

Nie ma takich ludzi. Dlatego poza doskonałymi pracownikami, którzy dbają o Twoich pacjentów najlepiej jak potrafią, potrzebujesz narzędzia, które ich wspiera.


Korzystając z naszego systemu, możesz w każdej chwili uruchomić rezerwacje wizyt przez internet. Wchodząc na stronę Twojego salonu, pacjent sam wybierze specjalistę, dzień oraz godzinę wizyty. Może to zrobić w dogodnym dla siebie czasie - nawet, gdy telefon jest zajęty albo gabinet dawno już zamknięty.

Możliwość rezerwacji z dowolnego miejsca

24h na dobę

7 dni w tygodniu

Wygoda i elastyczność

dla pacjenta

Sięgnij po wygodę i bezpieczeństwo

Jedyne, czego potrzebujesz, by już teraz zacząć korzystać z systemu Versum, to komputer z dostępem do internetu.

security iconslady with a laptop

To po naszej stronie leży sprawność działania, wszelkie sprawy techniczne, aktualizacje czy wykonywanie kopii zapasowych. Zapewniamy Twojej firmie zgodność z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych oraz GIODO. Skoncentruj się na tym, co najbardziej istotne. My zajmiemy się resztą.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie

Bezpieczeństwo danych osobowych

Ponad 21 000 specjalistów korzysta z Versum

quote background arrow Dermed logo

DERMED Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne

i poznaj naszych Klientów.

Odwiedź dział referencje

Versum pozwala mi z łatwością koordynować pracę ponad 20 specjalistów. Dzisiaj nie wyobrażam sobie efektywnego prowadzenia salonu bez systemu.

Anna Czepita, manager

Wypróbuj nasz system

Możesz korzystać z pełnej wersji systemu Versum całkowicie bezpłatnie - przez 14 dni.

Zacznij korzystać za darmo